Неделя, 21 Апр 2024
Вие сте тук: Начало Начало Архив Новини

Архив НОВИНИ

Програма-футбол пролетен полусезон 2005 г. на "А" регионална група Печат Е-поща
Новини, обяви, конкурси - Новини
Вторник, 01 Март 2005г. 11:02ч.

Програма за пролетен полусезон 2005 г.

XVI кръг 05.03/събота/ 15:00 часа

Брацигово (Брацигово) - Бенковски (Сарая)
Марица (Огняново) - Локомотив (Септември)
Тракия (Пазарджик) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Спартак (Пещера) - Бесапара (Бяга)
Вихър (Ветрен) - Тракия (Панагюрище)
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура)
Ботев (Черногорово) - почива
Шипка (Драгор) - почива

Цялата програма ->

Програма за пролетен полусезон 2005 г.

XVI кръг 05.03/събота/ 15:00 часа

Брацигово (Брацигово) - Бенковски (Сарая)
Марица (Огняново) - Локомотив (Септември)
Тракия (Пазарджик) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Спартак (Пещера) - Бесапара (Бяга)
Вихър (Ветрен) - Тракия (Панагюрище)
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура)
Ботев (Черногорово) - почива
Шипка (Драгор) - почива


XVII кръг 12.03/събота/ 15:00 часа

Тракия (Панагюрище) - Спартак (Пещера)
Бесапара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)
Локомотив (Септември) - Шипка (Драгор)
Бенковски (Сарая) - Ботев (Черногорово)
Ботев (Момина клисура) - Марица (Огняново)
Брацигово (Брацигово) - почива
Вихър (Ветрен) - почива


XVIII кръг 19.03/събота/ 15:00 часа

Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември)
Марица (Огняново) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Зенит (Ветрен дол) - Бесапара (Бяга)
Тракия (Пазарджик) - Тракия (Панагюрище)
Спартак (Пещера) - Вихър (Ветрен)
Шипка (Драгор) - Ботев (Момина клисура)
Ботев (Черногорово) - почива
Бенковски (Сарая) - почива


XIX кръг 26.03/събота/ 15:00 часа

Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)
Тракия (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)
Бесапара (Бяга) - Марица (Огняново)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Шипка (Драгор)
Локомотив (Септември) - Ботев (Черногорово)
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)
Спартак (Пещера) - почива
Бенковски (Сарая) - почива


XX кръг 02.04/събота/ 17:00 часа

Бенковски (Сарая) - Локомотив (Септември)
Брацигово (Брацигово) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Шипка (Драгор) - Бесапара (Бяга)
Марица (Огняново) - Тракия (Панагюрище)
Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен)
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Пещера)
Ботев (Черногорово) - Ботев (Момина клисура)


XXI кръг 09.04 /събота/ 17:00 часа

Спартак (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)
Тракия (Панагюрище) - Шипка (Драгор)
Бесапара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)
Ботев (Момина клисура) - Бенковски (Сарая)
Локомотив (Септември) - почива
Тракия (Пазарджик) - почива


XXII кръг 16.04 събота/ 17:00 часа

Бенковски (Сарая) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Ботев (Черногорово) - Бесапара (Бяга)
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Панагюрище)
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)
Марица (Огняново) - Спартак (Пещера)
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)
Локомотив (Септември) - почива
Ботев (Момина клисура) - почива


XXIII кръг 23.04 /събота/ 17:00 часа

Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)
Спартак (Пещера) - Шипка (Драгор)
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)
Тракия (Панагюрище) - Ботев (Черногорово)
Бесапара (Бяга) - Бенковски (Сарая)
Ботев (Момина клисура) - Локомотив (Септември)
Зенит (Ветрен дол) - почива
Бенковски 2002 (Пазарджик) - почива


XXIV кръг 30.04 /събота/ 17:00 часа

Локомотив (Септември) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Бенковски (Сарая) - Тракия (Панагюрище)
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен)
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Пещера)
Шипка (Драгор) - Тракия (Пазарджик)
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)
Бесапара (Бяга) - почива
Ботев (Момина клисура) - почива


XXV кръг 07.05 /събота/ 18:00 часа

Зенит (Ветрен дол) - Шипка (Драгор)
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)
Спартак (Пещера) - Ботев (Черногорово)
Вихър (Ветрен) - Бенковски (Сарая)
Бесапара (Бяга) - Локомотив (Септември)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)
Марица (Огняново) - почива
Тракия (Панагюрище) - почива


XXVI кръг 14.05/събота/ 18:00 часа

Локомотив (Септември) - Тракия (Панагюрище)
Бенковски (Сарая) - Спартак (Пещера)
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)
Шипка (Драгор) - Марица (Огняново)
Ботев (Момина клисура) - Бесапара (Бяга)
Вихър (Ветрен) - почива
Бенковски 2002 (Пазарджик) - почива


XXVII кръг 18.05/сряда/ 18:00 часа

Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Черногорово)
Тракия (Пазарджик) - Бенковски (Сарая)
Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември)
Бесапара (Бяга) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Тракия (Панагюрище) - Ботев (Момина клисура)
Спартак (Пещера) - почива
Шипка (Драгор) - почива


XXVIII кръг 21.05/събота/ 18:00 часа

Бенковски 2002 (Пазарджик) - Тракия (Панагюрище)
Локомотив (Септември) - Спартак (Пещера)
Бенковски (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)
Брацигово (Брацигово) - Шипка (Драгор)
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)
Тракия (Пазарджик) - почива
Бесапара (Бяга) - почива


XXIX кръг 25.05/сряда/ 18:00 часа

Шипка (Драгор) - Ботев (Черногорово)
Марица (Огняново) - Бенковски (Сарая)
Тракия (Пазарджик) - Локомотив (Септември)
Вихър (Ветрен) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Тракия (Панагюрище) - Бесапара (Бяга)
Спартак (Пещера) - Ботев (Момина клисура)
Брацигово (Брацигово) - почива
Зенит (Ветрен дол) - почива


XXX кръг 28.05/събота/ 18:00 часа

Бесапара (Бяга) - Вихър (Ветрен)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Спартак (Пещера)
Локомотив (Септември) - Зенит (Ветрен дол)
Бенковски (Сарая) - Шипка (Драгор)
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)
Тракия (Панагюрище) - почива
Марица (Огняново) - почива


 


ГОРЕЩ ТЕЛЕФОН
035062216
0893532069