Вторник, 16 Апр 2024
Вие сте тук: Начало
Списък на заличените лица от избирателните списъци Печат Е-поща
Избори - Местни избори 2023

17.10.2023

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 001
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР БОРИСОВ ГАДЖЕВ
АЛИЕ ГЮЛТЕН ДЕМИР
АНГЕЛ АСЕНОВ АНГЕЛОВ
АНГЕЛ ГАНЧЕВ ГАНЧЕВ
АНКА МИШЕВА КЪРПАЧЕВА
БОРИС АЛЕКСАНДРОВ ГАДЖЕВ
БРАЗИЛ КОВАЧЕВА
ВАЛЕНТИН АЛЕКСАНДРОВ ВАЛЕНТИНОВ
ВАЛЕНТИНА ДИМИТРОВА ДАСКАЛОВА
ВАСКО ПЕТРОВ КОСТАДИНОВ
ВЕРА ВАЛЕНТИНОВА ГАДЖЕВА
ВЕСЕЛИН ИВАНОВ МИРЧЕВ
ВЛАДИМИР АЛЕКСАНДРОВ МИРЧЕВ
ГАНЧО АСЕНОВ ФИЛИПОВ
ГЕРГИНА АСЕНОВА ЯНЧЕВА
ГЪЛЪБИНА КОСТОВА ПАНАЙОТОВА
ГЮЛТЕН СЕБАЙДИН ДЕМИР
ДАНИЕЛА АСЕНОВА АТАНАСОВА
ДЕЙВИД ВАСИЛЕВ ГРЪНЧАРОВ
ДЕНИС ЦВЕТАНКОВ МАРИНОВ
ЕЛЕНА МИЛКОВА ДЖУРКОВА
ЕСТРЕЛА АЛЕКСАНДРОВА АЛЕКСАНДРОВА
ЖЕСИКА КОВАЧЕВА
ЗАПРЯН ЛЮБЕНОВ ГАДЖЕВ
ЗЛАТИН АСЕНОВ АНГЕЛОВ
ЗЛАТИН МИШЕВ ГАДЖЕВ
ЗЛАТКО БОРИСОВ ГАДЖЕВ
ЗЛАТКО ЕМИЛОВ ВЕСЕЛОВ
ЗОЯ ТРЕНДАФИЛОВА МИРЧЕВА
ИЛИЯ ИВАНОВ ЯНЕВ
ИЛИЯ ЙОРДАНОВ ГЕОРГИЕВ
КАМЕН ТОДОРОВ МАСЛИЕВ
МАРИЯ ТРАЙКОВА ГОРАНОВА
МИЛЕНА ВЕЛИЧКОВА АТАНАСОВА
МИЛКА МИТКОВА АНГЕЛОВА
НЕДЕЛЧО МАРИНОВ АЛЕКСАНДРОВ
НИКОЛАЙ ЯНКОВ КЪРПАЧЕВ
НУРИЕ ОСМАН МАХМУД
ОГНЯН ДОНЧОВ ВАСИЛЕВ
ПЕПА ГЕОРГИЕВА АТАНАСОВА
РАЙНА ЯНКОВА ТЕРЗИЕВА
РАЛИЦА ЗОЕВА АТЛАС
РОЗА КРАСИМИРОВА АНГЕЛОВА
РУМЕН ИВАНОВ АНГЕЛОВ
САНДО СИМЕОНОВ ДАСКАЛОВ
СИМЕОН ЯНКОВ АТАНАСОВ
СЛАВКА ЗЛАТКОВА ГАДЖЕВА
СНЕЖАНА ДИМИТРОВА КОВАЧЕВА
СНЕЖАНА САНДОВА КОСТАДИНОВА
ТИНКА САНДОВА МИРЧЕВА
ТРАЙЧО ПЕТРОВ ГЕНЧЕВ
ХРИСТО АСЕНОВ АТАНАСОВ
ЦВЕТАНКА КАМЕНОВА МАРИНОВА
ЯНКО СИМЕОНОВ АТАНАСОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 002
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНЕТА АСЕНОВА БАРАКОВА
ВАСИЛ ДИМИТРОВ КОСТОВ
ВАСИЛ МАРИНОВ ИВАНОВ
ГАЛЯ АТАНАСОВА АНГЕЛОВА
ГЪЛЪБИНА БОРИСОВА КОВАЧЕВА
ДОРА АТАНАСОВА АНГЕЛОВА
ЕМИЛ КАЛИНОВ МИХАЙЛОВ
ЖИВКО АНГЕЛОВ АРАБАДЖИЕВ
ЗЛАТАН ДИМИТРОВ ТЕРЗИЕВ
ИВАН АЛЕКСАНДРОВ ПЕТРОВСКИ
ЛЮБОМИРА СЕВЕРИНОВА ЧИКОВА
МАРИН ВАСИЛЕВ ИВАНОВ
МИХАИЛ ЕМИЛОВ ТОПАЛОВ
НАЙДЕН БОЯНОВ ГАДЖЕВ
ПЕНКА ЖИВКОВА ТОМОВА
СИЙКА АСЕНОВА БАРАКОВА
СОНЯ ЖЕЛЯЗКОВА ПЕТРОВА
СТЕФАН ДИМИТРОВ МАРКОВ
СТЕФАН КАМЕНОВ МАКАРИНОВ
СТЕФАН ПЕНКОВ ТОМОВ
ТОДОР ИВАНОВ КИРОВ
ФРАНЧЕСКА ТОДОРОВА ИВАНОВА
ЮСЕИН САЛИ ЮСЕИНОВ
ЯШАР МЕХМЕД МУРАД


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 003
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКС ДЖОВАННИ КОРТИНОВИС
АСЯ ЩЕРЕВА ТЕРЗИЕВА
ВЕНЦИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ТАШКОВ
ВЕСЕЛИН ВЛАДОВ КОЛАРОВ
ГЪЛЪБИНА ГЪЛЪБИНОВА ДАСКАЛОВА
ДИНЧЕР МЕСТАН МЕРИЧ
ЕЛЕНА АТАНАСОВА ФИДАНОВА
ИВАН ЛАМБРЕВ ВЪЛКОВ
ИЛКЕР МЕСТАН МЕРИЧ
КОРНЕЛИЯ БОЯНА АЛЕКСАНДРИЯ КРЕЛЛ
ЛЮБОМИРА ТОДОРОВА ЕРЛИХ
МАРИЯ КОСТАДИНОВА ШИНИКОВА
МАРИЯ НИКОЛОВА ЛАЗОВА-КАЛФАС
НУРСЕН МУСТАФОВА МЕРИЧ
РОСАРИО НЕДКОВА БАЙРАКТАРОВА
РУДОЛФ КАРЛ АЛЕКСАНДЪР-КРЕЛ
САЛИХ РЕДЖЕП КАРАМУСТАФА
СУЗАНА ЙОРДАНОВА РУСКИ
ФИДАНКА ВАСИЛЕВА ЛАЗАРОВА
ЦВЕТАНА ИВАНОВА ТАШКОВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 004
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙШЕ АХМЕДОВА АЛИМАН
АНГЕЛ ИЛИЕВ БАЛКАНСКИ
АНГЕЛ КИРИЛОВ СИРАКОВ
АННА ЮСУФ ЙОЗБЕК
АХМЕД МЕХМЕДОВ ПИНДЖЕВ
БОРИС ЯНАКИЕВ МИШЕВ
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ХАРИЗАНОВ
ГЕОРГИ СТОЯНОВ ЦИКАЛОВ
ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ПЕЙКОВСКИ
ДИМИТЪР ИЛИЕВ ХАРИЗАНОВ
ЕЛИФ ЯЛЧЪН
ЗЛАТКА АНГЕЛОВА ИЛИЕВА
ИВАН АТАНАСОВ ТЪРПОВ
ИЛИАН КАРАМФИЛОВ УЗУНОВ
ИЛИЯ ДИМИТРОВ КАРАИВАНОВ
ИЛИЯ ДИМИТРОВ ХАРИЗАНОВ
ЙОАНА ДИМИТРОВА ПЕЙКОВСКА
ЙОРДАН ВАСИЛЕВ ПЕЙКОВСКИ
КЕМАЛ ГЮЛЕРМАНОВ САХАТЧИЕВ
КОСТАДИНКА ПЕТРОВА КИРЯКЕВА
ЛЮТВИЕ ЯШАР РУСТЕМ
МАРИЯ АТАНАСОВА НАЙДЕНОВА
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ФОР ДЕМ БЕРГЕ
МИНА ИЛИАНОВА СОФИЕВА
МЮЗЕЕН АХМЕДОВА ПИНДЖЕВА
НАЧКО БИСЕРОВ УЗУНОВ
НЕДЬО ИЛИАНОВ ХАДЖИЕВ
НЕЙЧО МИЛЕНОВ ЛИЛОВ
НИКОЛАЙ РАЙЧЕВ ХАДЖИЕВ
ОЛЯ БИСЕРОВА ГЮЛЕРДЕМ
ОНУР ЯЛЧЪН
ПЕТЪР СТЕФАНОВ ЦИКАЛОВ
ПЪНАР ЧАВУШ
РАДКА НИКОЛОВА ПЕЙКОВСКА
СЕРКАН ГЮЛЕРДЕМ
СНЕЖАНА РУМЕНОВА ТУЛУМИ
ФАНКА КОСТОВА МИРАЗЧИЕВА
ХАЛИМЕ ЧАВУШ
ХРИСТО ИЛИЕВ ДИМИТРОВ
ХРИСТО МИЛКОВ ХРИСТОВ
ЩЕРЮ РАДЕВ ИЛИЕВ
ЮЛИАН КАРАМФИЛОВ УЗУНОВ
ЮЛИАН ЮЛИАНОВ ЛИЛОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 005
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ ИВАНОВ ДИМОВ
АСЕН ИВАНОВ ДОБРЕВ
АСЯ ЯНКОВА СОТИРОВА
АТАНАС ИВАНОВ ДИМОВ
БЕГЮМ СЕРКАН ТЮРКОГЛУ
БИСЕР АНГЕЛОВ ЧИКОВ
ДЖЕНГИНАР САЛИЕВА ХОДЖОВА
ДЖЕНГИС АСАНОВ ХОДЖОВ
ИВАН РАШКОВ ДИМОВ
ИЛИЯ АНГЕЛОВ МАТРЕВ
МИЛЕНА СЕВДАЛИНОВА ТОСКОВА
МИРОСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ ЧЕРКЕЛОВ
МИТКО АСЕВ ДИМИТРОВ
НАДЯ ДИМЧЕВА ЯНКОВА
НЕСРИН ЮСЕИН ТЮРКОГЛУ
ПЕНКА ОГНЯНОВА РОДОПСКА
ПЕТРАНА ИВАНОВА СТОЯНОВА
ПЛАМЕН ИГНАТОВ ТОПАЛОВ
РАЙЧО МИХАЙЛОВ РОДОПСКИ
РАХИМЕ ЮСЕИНОВА ЯКУБОВА
РАШКО ГЮЛСУМ ФЕЙЗУЛОВ
САБИНА АВРАМОВА УЗУНОВА
САВА РАМАДАНОВ НАЗИФОВ
СЕНИЕ ИГНАТ КАВУН
СИЛВИЯ ФИДАНОВА УЗУНОВА
СЛАВЧО МАРИЕВ ЖИВКОВ
СТАНКА КОСТОВА ДИМОВА
ТЕМЕНУЖКА ОГНЯНОВА РОДОПСКА
ХАСАН ИБИШ ИБИШ
ЦВЕТАН КИРИЛОВ ЙОРДАНОВ
ЮЛИЯН ВАЛЕНТИНОВ ФИЛИПОВ
ЯНКО ОГНЯНОВ МИШЕВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 006
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙТЕН БЕХЧЕТ КЕТТНЕР
АЛЕКСАНДЪР СИМЕОНОВ ЗАФИРОВ
АСЕН ЕМИЛОВ ТОПАЛОВ
АСЕН ФИЛЧЕВ ФИЛЧЕВ
ДАНАИЛ АНГЕЛОВ ТАНЧЕВ
ИВАН СТЕЛОВ АНГЕЛОВ
ИРИНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА
КАТЯ ОГНЯНОВА ДИМОВА
МИХАИЛ НИКОЛОВ ДИМОВ
НЕНКА ЦОКОВА ЮНАКОВА
НИНА ВЕСЕЛИНОВА НИКОЛОВА
РУМЕН МИХАЙЛОВ МАДЖАРОВ
СУЗАНА РОБЕРТИНОВА АЗОВСКА
ХРИСТО КОСТАДИНОВ ДЖУРКОВ
ЮЛИЯ НИКОЛАЕВА ДИМОВА
ЯНКО АНГЕЛОВ ВОДЕНИЧАРОВ
ЯНКО НИКОЛОВ ДИМОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 007
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙШЕ ЮМЕР ЙОЗГЮР
АЙШЕ ЯШАР ЧИНАН
АСАН ШЕМСИ ИСЛИВАРОВ
АСЯ БИСЕРОВА БАЙРАКТАРОВА
АТИДЖЕ АЛИЕВА БОШНАК
АХМЕД ХЕРОЛОВ СЕЛЯМОВ
БАХРИЕ ЮСЕИН ДУПАИЛ
БЕЛЧИН МАРТИНОВ ТЕРЗИЕВ
ВЕДАТ МУСТАФА ДУПАИЛ
ВЕРА ПАВЛОВА АНДРЕЕВА
ВЛАДИМИР ЗДРАВКОВ ЗДРАВЧЕВ
ГЮЛТЕН МУСТАФОВА ИБИШЕВА
ГЮНАЙ ФИКРЕТ ГЮЗЕЛ
ДЖУЛИЯ ИМБРИАКО
ИЛИАН ХРИСТОВ МИШЕВ
ИСМИЕ АРИФОВА СЕЛЯМОВА
КАДИР ЕФЕ ЙОЗТЮРК
КАДРИЕ РАСИМОВА МЕХМЕДОВА
КРЪСТАНКА ИВАНОВА СПАСОВА
ЛЕВЕН МАРТИНОВ ТЕРЗИЕВ
ЛЕВЕН ХАМДИ ТУНЧЮЗ
ЛЕВЕН ЮСЕИНОВ ДАУДОВ
ЛИЛИЯ ЮЛИАНОВА ЙОЗГЮР
МАРИЯ ХРИСТОВА АТАНАСОВА
МЕТИН СЕВИМОВ АЛИЕВ
МЕХТАП ЮСЕИНОВА ЮСТЮН
МИЛЕНА ДАНАИЛОВА ТОПАЛОВА-ДАУДОВА
МИНА ИВАНОВА КСЕНАКИ
МЮМЮН БАЙРЯМ ЙОЗГЮР
НЕШЕ МЮМЮН ЙОЗГЮР
НЕШЕТ МЮМЮН ЙОЗГЮР
СЕДА ФИКРЕТ ИЛБЕЙ
СЕЛИН АЙДЪН ДИМОВА
СЕМА ЮРИЕВА ТУНЧЮЗ
СИЛВИЯ ДАВИДОВА АТИПОВА
СИЛВИЯ ЛАТИНОВА ИМБРИАКО
СНЕЖАНА ИВАНОВА ДИМИТРОВА
СНЕЖАНА КОСТОВА ЧИКОВА
СТОЯН ГРИГОРОВ ГРИГОРОВ
ТАТЯНА ПЕТРОВА КЬОНИГ
ФАХРИЕ ИСМАИЛ ХАСАН
ФЕЙЗУЛА ХАМИД ОСМАН
ФИКРЕТ ХАЛИТОВ МЕХМЕДОВ
ХАЛИДЕ ЮСЕИНОВА ЙОЗДАМАР
ЮЛИАНА СЛАВОВА ЧАУШЕВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 008
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДЕМ ЮСЕИНОВ ХАЛИЛОВ
АДИЛЕ МЮМЮНОВА ЗАБИТОВА
АЙШЕ НЕВЗАТ ШАКИР
АЙШЕ ХАСАН ЧАУШ
АТИДЖЕ МУСТАФОВА МЕМИШЕВА
АФЕТ ИСМАИЛОВА ЖРЕБИЧКАЛИЕВА
АХМЕД АЛИЕВ АБДИАЛИЕВ
АХМЕТ ШЕРИФ ШЕН
БЕКИР ЮКСЕЛ
БЕРК АХМЕТ ШЕН
ВАСИЛ НИКОЛОВ МЕКИКОВ
ВОЛКАН ЧАКЪДЖЪ
ГАЛИП ИСМЕТ ХАДЖИМУСТАФА
ГЬОРКЕМ ЕРДЕМ
ГЮЛТЕН ОСМАНОВА АБДИАЛИЕВА
ГЮЛШЕН ДЖЕМАЛИ ЕМИНОВА
ДЕНИСЛАВА МИЛЕНОВА ЕРДЕМ
ДЖЕНГИЗ ФЕРХАТ АЛИОГЛУ
ЕМЕЛ ЮМИТ
ЕМИНЕ АХМЕДОВА МАСТЪКОВА
ЗЕЙНЕБ МУСТАФА ХАДЖИ
ЗЕЙРА МЕХМЕДОВА АЛИЕВА
ЗЕХРА СЮЛЕЙМАН ХАСАН
ИНДЖИ ЕРДЕМ
ИФЕТ СЕЙФИЕВА ЗАУИ
КАЙМЕТ ЮСЕИНОВА ФЕЙЗОВА
КЕРИМАН МУСТАФОВА ЧАВУШОГЛУ
ЛЕВЕН МИЛЕНОВ СОЛАКОВ
ЛИНДА САБИНОВА СОЛАКОВА
МЕЛИХА ФЕЙЗИЕВА ХАЛИЛОВА
МЕРАЛ ФЕЙЗИЕВА ТАШАН
МЕТИН САФЕТОВ ЕМИНОВ
МУСТАФА ВЕКИЛЕВ КАМБЕРОВ
МЮБЕДЖЕЛ ВЕЛИЕВА ЧАКЪДЖЪ
МЮНЕВЕР ЮКСЕЛ
НАДРИЕ ЮСЕИНОВА ХАСАН
НЕДЖИБ АБАС НЕДЖИБ
НЕМИР АЛБАЙРАК
НОРА ВАЛЕРИЕВА МАНОВА
РЕМЗИЕ АЛИ ДЖАН
РУСЕН МУСТАФОВА БОШНАК
САБРИ ВАХИТТИН БОШНАК
САФИЕ ДЖЕЛИЛОВА ГЕНОВА
САФИЕ МИТХАТОВА ЧАВУШОГЛУ
СЕВГИ БАСРИ ЧАВУШОГЛУ
СЕМРА АЛИЕВА ФЕЙЗУЛОВА
СЕНАР ЮМЕР АВДЖИБАШИ
СУЗАНА ИЛИЯНОВА БАШЕВА
СЮЗАН МУЗАФЕР ХАДЖИМУСТАФА
ФАРЕС СОФИАН ЦАУИ
ФЕЙЗИ АЛИЕВ ФЕЙЗОВ
ФЕРДИН ЮСЕИНОВ ХАЛИЛОВ
ФЕРИДЕ АЛИЕВА ФЕЙЗУЛОВА
ФИРДЕС САКИБОВА ОНБАШИЕВА
ШЕРИФ АХМЕТ ШЕН
ШЕФКИЕ МЕХМЕДОВА НЕДЖИП
ШИРИН КЯМИЛ АВДЖИБАШИ
ШУКРИЕ ЮСЕИН ИСМАИЛ
ЮСЕИН ЕСАТОВ ОНБАШИЕВ
ЮСЕИН ЮСЕИНОВ ХАЛИЛОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 009
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙШЕ ШЕВКЕТОВА КАДИРОВА
АТИДЖЕ АЛИЕВА ИНГИЛИЗОВА
БЕХИДЕ АЛИЕВА НЕБИ
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ВЪЛКОВ
ГЕРГАНА МАРИНОВА КАРАМАРИНОВА-МИЧЕВА
ДАНАИЛ ГЕОРГИЕВ АЛВАДЖИЕВ
ДЖЕМАЛ ГЮНЕРОВ АЛИКОВ
ДИМИТЪР РАЙЧЕВ АНЧЕВ
ЕЛЕНА НИКОЛОВА ВЪЛКОВА
ЕЛЕНА-НИКОЛ ГЕОРГИЕВА КОСТОВА
ЕЛЕОНОРА ПАВЛОВА ВЛАХОВА
ЕЛИСАВЕТА ФАНЕТОВА ЧАУШЕВА
ЕРСИН ЯКУПОГЛУ
ИВАН НИКОЛОВ НИКОЛОВ
ИВОНА МАРТИНОВА ИВАНОВА
ИЛИАН ЯНКОВ УЗУНОВ
ИЛКО ДИМИТРОВ ТАКЕВ
КАТЕРИНА БОЖИКОВА ХАРИЗАНОВА
КАТЯ ТОДОРОВА КОСТОВА
КРУМ НИКОЛАЕВ АФЕНЛИЕВ
ЛИЛИЯ ДИМИТРОВА МИЛОВА
МАРИЯ ВАСИЛЕВА ПРИКУМОВА-ПАНЧОВА
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА АЛВАДЖИЕВА
МАРИЯ КРУМОВА ГАКЕВА
МАРИЯ ТОДОРОВА АФЕНЛИЕВА
МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ КОСТОВ
МУРАТ МУСТАФА ПАШАЛ
НАЗМИЕ АСАНОВА ПАШАЛ
НИКОЛАЙ КРУМОВ АФЕНЛИЕВ
НИКОЛИНА ТОДОРОВА ХАНАППИ
ОГУЗХАН УФКУН БИЛГИЧ
ОКТАЙ ШЕНОЛ МУСТАФА
ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ РАЧКОВ
РАБИА МУСТАФА БЮЮККАЛ
РОЙКА СТОЯНОВА СТОИМЕНОВА-БОНЧЕВА
СЕВДАЛИНА ДЕМИРЕВА УЗУНОВА
СЕВДЖАН ГАЛИП ДУПАИЛ
СЕЛИН БИЛГИЧ
СИЙКА ГЕОРГИЕВА АЦИНОВА
ТОДОР ДИМИТРОВ МИЧЕВ
ФАЗИЛЕТ ИСМАИЛОВА КАЛЕШ
ФАНЕТА НИКОЛОВА МУЛЕТАРОВА
ЦВЕТАНА ПЕТРОВА МАТЕВА
ШУКРИЕ МУСТАФОВА МУСТАФОВА
ЪРМАК КАЛЕШ
ЯНКО ИЛИАНОВ УЗУНОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 010
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДАМС СУЛЕЙМАН ДЖАКБЕСИЕ
АЛТЕН РИДВАНОВА ДЖАНКУРТ
БОРА ДЖАНКУРТ
БОРИС БИСЕРОВ МУЛЕТАРОВ
ВАЛЕНТИНА ИСАЕВА ДЖЕВИЗОВА
ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ЛЕПАРОВ
ГЮЛТЕН ХАЛИТ МУСТАФА
ДИАН КОСТАДИНОВ ХРИСТЕВ
ДИМИТЪР ПЕТРОВ САВОВ
ЕКАТЕРИНА КОСТАДИНОВА ТРИЗЛОВА
ЕЛИ ДИМИТРОВА МЪРВАКОВА
ЗОЯ ДИМОВА КОЩИКОВА
ИВАН ВАСИЛЕВ ВЕЛКОВ
ЙОРДАНКА СТОЯНОВА НИЧЕВА
ЛАТИНКА АТАНАСОВА ГРУБЕР
МАРКО НИКОЛОВ ТОМОВ
МЕРИ СУЛЕЙМАН ДЖАКБЕСИЕ
НИКОЛАЙ МАРКОВ ТОМОВ
ПЛАМЕН ТОДОРОВ СТАМЕНОВ
РУМЕН ШИБИЛОВ ДЖЕВИЗОВ
СУЗАНА ВЕСЕЛИНОВА ХАРТЛЕНЕРТ
ФРАНЧЕСКО АТАНАСОВ КЪРШЕВ
ХАЛИЛ-КААН ГЮРЧАЙ ДЖЕМ
ХАМДИЙЕ ГЮРЧАЙ ДЖЕМ
ШЕФИК РЕФИК ДЖЕЛИЛ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 011
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИ РИСТЕМОВ АПТИЕВ
ВАСИЛ СТЕФАНОВ ПОПОВ
ВИОЛЕТА ПАВЛОВА ЧЕКЕН
ГИНКА ПЕТРОВА ТЪРПОВА
ДЖЕМИЛЕ ШАБАНОВА АПТИЕВА
ДИМИТЪР СТОЯНОВ ВРАНЧЕВ
ЕВГЕНИЯ СЛАВЧЕВА ВАРАДИНОВА
ЕЛВАН ОСМАНОВА ЮНУЗОВА
ЕМРЕ ЧАВУШ
ЗЕХРА КЯМИЛОВА ЮСЕИНОВА
ИСМЕТ ГАЛИП ХАДЖИМУСТАФА
МАРИАНА АТАНАСОВА ДИМИТРОВА
МАРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕНЕВА
МЕЛТЕМ ЮКСЕЛ ГЮВЕН
МЕХМЕД КУБИЛАЙ ЧЕКЕН
МОХАРЕМ РАМАДАНОВ САЛИЕВ
НАТАЛИЯ МАРТИНОВА ЮРУКОВА
НЕВЕНА ПАВЛОВА ТЕРЗИЕВА
НИКОЛАЙ ИВАНОВ ПЕНЕВ
РУМЯНА ПЕТКОВА ФЛАТШАХЕР
СЕМРА ЮКСЕЛ ГЮВЕН
СТЕФАН ИВАНОВ ПЕНЕВ
СТОЯН ГЕОРГИЕВ РИЛСКИ
ТОШКО ИВАНОВ БОНЕВ
ФАИК РЕСМИ КАХРАМАН
ФИЛИП РУМЯНОВ ЦЕНК
ЦВЕТАНА АСЕНОВА МАДИНА
ЮКСЕЛ МЕХМЕД ГЮВЕН


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 012
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАС ИВАНОВ ГАКЕВ
АХМЕД ХАСАНОВ ИСМАИЛОВ
БИЛГЕ ФЕВЗИ БЕДЕЛОГЛУ
ВЕЛИЗАР АЛИЕВ ФАИКОВ
ДЖАМАЛИ МУСОВ ЧАЛИЕВ
ДЖАН НЕДЖДЕТ КАСАП
ДИМИТРИЯ ИВАНОВА ГАРОВА
ЗАРКО ГЕОРГИЕВ БЪКЛИЧАРОВ
ИВАН АНАСТАСОВ ГАКЕВ
ИВАН ГЕОРГИЕВ СМИЛЯНОВ
ЙЕШИМ НЕДЖМЕТИН БЕДЕЛОГЛУ
ЛЕЙЛА САЛИ КАСАП
ЛИЛИЯ ВАСИЛЕВА ЯНЕВА-РОДЕР
МУСА ДЖАМАЛИЕВ ЧАЛИЕВ
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ГЛУШКОВ
РАМИЗ НЕДЖМЕТИН ДУПАИЛ
РЕНИ ЯСЕНОВА ХАДЖИЕВА
РОСИЦА НИКОЛОВА ТУПЧЕВА
ФАТМА АХМЕД ДУПАИЛ
ФЕВЗИ РЕМЗИ БЕДЕЛ
ФИРДЕС МЕХМЕД ЯКУБ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ................., кметство ........... , секция № 013
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АСЕН ИВАНОВ МАДИН
БЕРКАНТ РОСЕНОВ МИТРЕВ
ВЕСЕЛКА ГЕОРГИЕВА ЩЕРЕВА
ГЕОРГИ ЕНЧЕВ МАЛИНОВ
ГЮЛБАХАР МУСТАФА СОЙУТЮРК
ГЮЛБЕЯЗ МУСТАФА ХОДЖАОГЛУ
ДАРИО ТЕРШИНСКИ
ЕЛИФ ХОДЖАОГЛУ
КИНА НИКОЛОВА АНГЕЛОВА
КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ ПАВЛОВ
ЛЕВЕН ИСАЕВ ПАШОВ
ЛЕВЕН САБИНОВ ЛЕВЕНОВ
МАРИЯ ПЕТРОВА МАДИНА
МАРИЯНА ДИМИТРОВА ВАСИЛЕВА
МАРТИН РОСЕНОВ МИТРЕВ
МЮЖДАТ СОЮТЮРК
НАДЯ ФИДАНОВА ДЖОШКУН
НЕДЯЛКА ДИМИТРОВА ТЕРШИНСКИ
ПЛАМЕН ДИМИТРОВ ЛОВЧИНОВ
РОСЕН АНАНИЕВ МИТРЕВ
РОСИЦА АЛЕКСИЕВА МИТРЕВА
ТАМАРА ЛЕВЕНОВА ПАШОВА
ТАНЕМ ДЖОШКУН
ТОДОР ГЕОРГИЕВ АНГЕЛОВ
ТОДОР ЦВЕТАНОВ НИКОЛИЦОВ
ЦВЕТАНА АПОСТОЛОВА КРЪСТЕВА
ЮСУФ ХОДЖАОГЛУ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 014
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АКСЕНИЯ ИВАНОВА КУМАНОВА-ЛУЛОВА
АЛЕКС НЕДЕЛЧЕВ РЯДКОВ
АСЯ ДЕМИРОВА СЕРТЕЛ
АСЯ ЕФТИМОВА ЧАВУШОГЛУ
АТАНАС ГЕОРГИЕВ ШКУРТОВ
АТАНАС ЙОРДАНОВ ВАНКОВ
АТАНАС НЕДЕЛЧЕВ РЯДКОВ
АТАНАС НЕДЕЛЧЕВ РЯДКОВ
БЕРНА КАНАДЛЪ
БОРИЛ ЮЛИЯНОВ БЕКЯРОВ
ВАСИЛ НИКОЛОВ АНГЕЛОВ
ВИКТОРИЯ РАДУЛОВА БЕКЯРОВА
ГЕОРГИ ИВАНОВ ПАВЛОВ
ГРОЗДАН БОРИСОВ УШЕВ
ГЪЛЪБИН РАДУЛОВ БЕКЯРОВ
ГЮКЧЕН ЕМИН ХАМИД
ДАФИНКА МАКСИМОВА САМАРДЖИЕВА
ДИМИТРИЯ КОСТАДИНОВА АПОСТОЛОВА
КАЛИНА АНГЕЛОВА МАДАРОВА
КАЛИНА ТОДОРОВА ДИЧЕВА
КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ САМАРДЖИЕВ
КЯМИЛЕ ИСМАИЛОВА АПТИЕВА
ЛЕВЕНТ МАРТИНОВ ТОПЧИЕВ
МАРИАНА КИРИЛОВА ЧАУШЕВА
МЕХМЕДАЛИ МЕХМЕД АПТИ
МИХАИЛ НИКОЛАЕВ МАРЧЕВ
НЕВИН РУФАТ ГЮЛЕР
НИКОЛАЙ БОРИСОВ ПРОЙЧЕВ
СЕВДА ИСАЕВА ТОПЧИЕВА
СЕВЕРИН РАДУЛОВ ЙЕНИХАЯТ
СЕВЕРИНА МИЛЕНОВА ЧАУШЕВА
СИЛВИЯ РАНГЕЛОВА ЙЕНИХАЯТ
СПИРИДОН ТЕОХАРОВ МЕРАКЛИЕВ
ТУГЧЕ ГЮЛЕР
ФИРДЕС ДЖАМАЛ ЧЕТИН
ХЮРЮ МУСТАФОВА АПТИЕВА
ШЕВКЕТ МЮМЮНОВ ИДРИЗОВ
ШЕРИФ МУСТАФА КУЗ
ЮЗДЖАН УСЛУ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 015
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАСИЯ НИКОЛОВА ВЕЛЕВА
БОРИСЛАВ КРУМОВ ПОПОВ
ВЕНЦИСЛАВ ЛИДИЕВ ВЛАХОВ
ГЕРМАН ДЕМИРОВ ПАШОВ
ДАВИД ИСАЕВ ХАДЖИЕВ
ДИМИТРИЯ ПЕТРОВА УИН
ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА РЯДКОВА
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ СТОЙНОВ
ЙОРДАН ДИМИТРОВ ИВАНОВ
МАРИЯ ХРИСТОВА ВЕЛЕВА
САБИН ДАВИДОВ ХАДЖИЕВ
СЕВДА ИСАЕВА ХАДЖИЕВА
ТОДОР НИКОЛОВ РЯДКОВ
ФИДАНА ИЛИЕВА ХАДЖИЕВА
ХРИСТИНА АТАНАСОВА НЕДЕВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 016
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДРА ИЛИЕВА ДИМИТРОВА
ГЕОРГИ ИВАНОВ ВАРСАНОВ
ГЮЛА ДАВИДОВА УЗУНОВА
ИВАН ТОДОРОВ ПАУНОВ
ИВАНА АТАНАСОВА СТАМАТОВА
ЙОРДАНКА НИКОЛОВА БЬОК
МАРЕНКА ТОДОРОВА ЗОРБАС
МАРИЯ НИКОЛОВА КЬОНИНГЕР
МЕДЯ ЕНЧЕВА ЯКУПОГЛУ
МИЛЕН ИСАЕВ УЗУНОВ
МЛАДЕН ДЕМИРОВ УЗУНОВ
МОНИКА ВАЛЕРИЕВА МАНОВА
НАСКА ДАНАИЛОВА АЙРОВА
ОЙКЮ ЯКУПОГЛУ
РАДОСЛАВ ИВАНОВ СТАМАТОВ
СВЕТОСЛАВ МИХАЙЛОВ ЛАЗОВ
ФИКРЕТ ФИКРИ ОСМАН


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 017
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНКА АЛЕКСАНДРОВА ИБИШЕВА
ВАСИЛ ТАШЕВ ТАХОВ
ВИОЛЕТА ИВАНОВА ЦИКАЛОВА
ДИМИТЪР ВЛАДИМИРОВ РУСКИ
ДИМИТЪР ЕВГЕНИЕВ МАДЖАРОВ
ДИМИТЪР ХРИСТОВ БИКОВ
ЕВГЕНИЯ ИСКРЕНОВА БИЛБИЛЕВА
ЕЛЕНА ПЕТРОВА ЦИКАЛОВА
ИВАН ЗДРАВКОВ ДЖУРКОВ
ИВАНКА АНГЕЛОВА ТАХОВА
КРАСИМИР ВАСИЛЕВ ТАХОВ
МАГДАЛЕНА ХУСЕИН ХАСАН
МАРГАРИТА ВАСИЛЕВА ТАХОВА
МАРГАРИТА ВЕСЕЛИНОВА АРНАУДОВА
МАРИАНА ЙОРДАНОВА БЪЧВАРОВА
МАРИЯ МИНКОВА ДЕМЕРДЖИЕВА
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ ЖИЛЕВ
СТЕФЧО ИВАНОВ МАДЖАРОВ
ТЕОДОР ДИМИТРОВ БОЙКОВ
ТОНКА ДИМИТРОВА КОЛЕВЧЕВА
ФИЛИП ГЕОРГИЕВ ЖИЛЕВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 018
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДРА РОСЕНОВА ЮНАКОВА
АНГЕЛ ТОДОРОВ КЕРЕНЧЕВ
АНЕТА ИВАНОВА КЪРПАЧЕВА
АНТОН АНГЕЛОВ ВАНГЕЛОВ
ВАНЯ ДИМИТРОВА ГОРАНОВА-ВРАНЧЕВА
ВАСИЛ ЖЕЛЯЗКОВ ГЮЗЕЛЕВ
ГЕОРГИ ЛАЗАРОВ ПЕХЛЬОВ
ГЮЛДЖАЙ РИДВАНОВА ЛЮТОВА
ДИМИТЪР ПЕТРОВ БИЛБИЛЕВ
ЕВГЕНИ АТАНАСОВ УЧКУНОВ
ИЛХАН АЛИЕВ ЛЮТОВ
КАДРИЕ АХМЕДОВА КАРАГЬОЗ
КАЛИНА-КАРОЛИНА ДИМИТРОВА БИЛБИЛЕВА
КАТЯ ИВАНОВА КАРНАЛОВА
КОСТАДИН СЕРГЕЕВ ХАДЖИЕВ
КРИСТИНА КОСТАДИНОВА САЛИХОВИЧ
МАРГАРИТА СПАСОВА МАРОВА
МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА АВРИОНОВА
НИКОЛА ПЕТРОВ БАТАКЛИЕВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 019
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДНАН АЙДЪН ФЕЙЗУЛА
АЙГЮЛ АЙДЪН МОЛЛАМАХМУД
АЙДЪН ЯШАР ФЕЙЗУЛА
АНЕЛИЯ СИДЕРОВА КАМБЕРОВА
АТИДЖЕ АХМЕД АХМЕД
БЮЛЕНТ АСАН ШЕХ
ВАЛЕНТИН БОРИСОВ ДИМИТРОВ
ВЕРАДИН ЛЕВЕНТОВ КАМБЕРОВ
ГЮЛЮМСЕР ВЕЛИ ФЕЙЗУЛА
ДЕСКО РАДУЛОВ БЕКЯРОВ
ДИАНА ГЕОРГИЕВА КОЛАНЕВА
ДИМИТЪР ЙОСИФОВ МЛАДЕНОВ
ДИМИТЪР НЕЙЧЕВ КОЛАНЕВ
ЕЛИЗА ЗДРАВКОВА ШАЙКОВА
ИВАН ПЕТРОВ СПАСОВ
КАТЕРИНА ИЛИЕВА КАЛЪЧЕВА
КЯМИЛЕ НИЯЗИЕВА АМЗОВА
ЛИАНА ПАВЛОВА КЪНЕВА
МАРИЯ БОРИСОВА ГРАФ
МЕРТ ЧАВУШ
МЕХМЕД ВЕРАДИНОВ КАМБЕРОВ
НЕВЕНА ГЕОРГИЕВА РИМЕР
НЕВЕНА ЙОРДАНОВА МАНЕВА
ПЛАМЕН ИВАНОВ ГЕШЕВ
РАСИМ АЛИБАЗОВ АМЗОВ
РЕДЖЕП ХИЛМИ ШЕН
СЕВДЖАН АЛИБАЗОВА АМЗОВА
СТЕФАН ПАВЕЛ ХАРИЗАНОВ
ФИЛКА РАДУЛОВА БЕШКАРДЕШ
ХРИСТО АНГЕЛОВ ЧИТАКОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 020
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИ МЮМЮНОВ ХАСАНОВ
АНИ ДЕМИРОВА ШЕНТЮРК
БАХА ШЕНТЮРК
БЕРКАЙ АХМЕДОВ
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ
ВАСИЛКА ГЕОРГИЕВА ВАЧКОВА
ГАБРИЕЛА ТОМОВА САКАЛОВА
ГЕОРГИ БОРИСОВ ХАРИЗАНОВ
ГЮРСЕЛ КЯЗИМОВ АХМЕДОВ
ДИМИТЪР СПАСОВ ФИЛИПОВ
ИВАНКА НИКОЛОВА АНГЕЛОВА
ИЛИЯ ВЕЛИКОВ ПЕНЧЕВ
ЙОРДАНКА ИЛИЕВА ПЕНЧЕВА
КАТЕРИНА ЯНКОВА НИКОЛОВА
КРИСТИЯНА ЛИЛИЕВА ТИХОЛОВА
ЛАУРА ОСМАНИ
ЛЕВОН СУРЕНОВИЧ ОСИПЯН
МЕЛИХА МЕХМЕД АБДИАЛИЕВА
НЕВЕНА НИКОЛОВА АНГЕЛОВА
НЕВИН РИДВАН МУТЛУ
НЕШЕ ГЮРСЕЛ ДЖЕНГИЗ
НИНА ХРИСТОВА ГАЗЕПОВА
ПЕТЪР АТАНАСОВ НЕНКОВ
ПЕТЯ БЛАГОЕВА КОЗАРЕВА
РИДВАН КЯЗИМ МУТЛУ
РОСИЦА ГЕОРГИЕВА ГИДИКОВА
СОНЯ МАРИНОВА АСЕНОВА
ФИЛИНКА ЛАЗАРОВА ШУШНЕВА
ХЪЛМИЕ МЕХМЕД МУТЛУ
ЯНКО ДИМИТРОВ ДЖАРОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 021
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ ПЕТРОВ ПЕТРОВ
ВАСИЛЕНА ГЕОРГИЕВА КИТЕНОВА
ВАСКА ДИМИТРОВА ДЖАРОВА
ВИОЛЕТА ДИМИТРОВА БОЖИКОВА
ГЕОРГИ ИВАНОВ ДЕЧЕВ
ДАФИНКА ТРОЯНОВА ИВАНОВА
ДИМИТЪР АТАНАСОВ ДЕЯНОВ
ДИМИТЪР МАРИНОВ ГЕВЕЗОВ
ДИМИТЪР НИКОЛОВ КЪРПАЧЕВ
ЕВГЕНИЙ ГАНЧЕВ САХАТЧИЕВ
ЕЛЕНА ИВОВА МИХОВА
ЕЛЕНА ХРИСТОВА ЧИПЕРКОВА
ЕЮПДЖАН НЕДЖДЕТ МЕРТЕКЧИ
ЖАНА НИКОЛОВА МИХАЙЛОВА
ЗЕЙНЕП АВДЖЪОГЛУ
ИВАН ХРИСТОВ ГЮЛЕМЕТОВ
ИГНАТ АНГЕЛОВ БОЖИЛОВ
ИЛИАН ГЕРМАНОВ ПАШОВ
ЙЪЛДЪЗ ВАЙДИН МЕРТЕКЧИ
КАДРИЕ АХМЕД ЮМЕТ
КАЛИН АТАНАСОВ ИВАНОВ
ЛАЗАРИНКА ГЕОРГИЕВА ВЪЛЧАНОВА
ЛАТИН ДЕМИРОВ ПАШОВ
ЛЮБЕН ВЛАДИМИРОВ ВОДЕНИЧАРОВ
ЛЮБОМИР СЛАВЕЙКОВ АНЧЕВ
МИНЕВЕР ЕНВЕРОВА ХАДЖИМУСТАФА
НЕВЕНА ТОДОРОВА ПЕТРОВА
НЕВЕНКА НИКОЛОВА ВЛАСЕВА
НИКОЛИНА АНГЕЛОВА РИБАЧКОВА
НИНА СТОЕВА ЧОПАРИНОВА
НИСА АВДЖЪОГЛУ
ПАВЛИНА СТОЯНОВА ВАСИЛЕВА
ПЕНКА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ ПЕТРОВ
ПОЛИНА АНГЕЛОВА СЕФИН
РАЙЧО СТЕФАНОВ ЗАФИРОВ
САФЕТ САДЪК ДУРМУШ
СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА ВЕЛКОВА
СЕВДА ФИДАНОВА ПАШОВА
СЕВИЛ ФАРИСОВА АВДЖЪОГЛУ
СЕЗАЙ САДЪК ДУРМУШ
СТЕФАНА ЙОРДАНОВА ВЕЛЕВА
СТЕФКА ИЛИЕВА ЗАФИРОВА
ТОДОРА ДИМИТРОВА ЩЪРБЕВА
ФАТМА ИСМАИЛ ХАДЖИМУСТАФА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 022
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ АНТОНОВ ВАНГЕЛОВ
АННА МИХАЙЛОВА МАНОЛОВА
АТАНАС БЛАГОЕВ ЗАПРЕВ
АТИДЖЕ ТЕФИК КУДЖУР
ВАСКА ГЕОРГИЕВА ФИЛИПОВА
ГЕОРГИ АТАНАСОВ ФИЛИПОВ
ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ХАРИЗАНОВ
ГЛИГОР ЕЛЕНОВ
ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ФИЛИПОВА
ДЖОШКУН ИСМЕТ ХАДЖИАЛИ
ДИМИТРИЙКА МИЛАНОВА ЗАПРЕВА
ДИМИТЪР МАНОЛОВ МАНОЛОВ
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА ЙОВАНОВИЧ
ЕЛЕНА ЗАПРЯНОВА РАДЮНЦ
ЕМИН ЮСЕИНОВ ЮМЕРОВ
ИВАН БЛАГОЕВ ЛАЗАРОВ
ИВО АНГЕЛОВ ДЕЧЕВ
ИСМЕТ НИЯЗИ ХАДЖИАЛИ
ЙОРДАН ВАСИЛЕВ БАТАКЛИЕВ
МАЙК ДИМИТРОВ МАНОЛОВ
МАРУДА САВОВА БАЛАБАНОВА
МЕЛИХА МУЗАФЕР ХАДЖИАЛИ
МУЗАФЕР ИСМЕТ ХАДЖИАЛИ
НАФИЕ ВАСВИ КАМБЕР
НИНА ДИМИТРОВА ШОПОВА
НИЯЗИ ИСМЕТ ХАДЖИАЛИ
СОФКА КРАСИМИРОВА ЧАВДАРОВА
СТЕФАНА ЙОРДАНОВА ТОМОВА
ТОДОРКА СТОЯНОВА ДЪБОВА
ЮМЮ АХМЕДОВА ЮМЕРОВА
ЯНКО АНГЕЛОВ ЩЪРБЕВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място ГР.ПЕЩЕРА, кметство ..........., секция № 023
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ГУНЧЕВ
АНТОАНЕТА АЛЕКСАНДРОВА РАШКОВА
АСЕН РАШКОВ ЧЕРВАРОВ
ВАСИЛ САШОВ ЙОСИФОВ
ГАЛЯ ЙОРДАНОВА ПЕТРОВА
ГАНЧО НАЙДЕНОВ АТАНАСОВ
ДАНЧО КОСТОВ ГЕОРГИЕВ
ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ АСЕНОВ
ДИЯН АСЕНОВ ЯНКОВ
ДОНКА АНГЕЛОВА СТОЯНОВА
ДОНКА ХРИСТОВА ЦВЕТАНОВА СИЛВА ТЕЙШЕЙРА
ДУШКА САНДОВА КОСТАДИНОВА
ЕЛЕНА ВЕСЕЛИНОВА ГУНЧЕВА
ЕМИЛ СТЕФАНОВ АНГЕЛОВ
ЖИВКА ЗЛАТКОВА ЦВЕТАНОВА
ЗАПРИНА НАЙДЕНОВА ГЕОРГИЕВА
ЗАПРЯН ГАЛЕВ АТАНАСОВ
ЗАПРЯН СТЕФАНОВ ГАДЖЕВ
ЗЛАТИН САШОВ ПЕЕВ
ИЛИЯ МЕХМЕТ АТЛАС
ИЛИЯ ТРАЙЧЕВ ДАСКАЛОВ
КОСТАДИН НАЙДЕНОВ ЛЕНГЕРОВ
ЛЮБА ГЕОРГИЕВА ПАШОВА
МАРИЯ АСЕНОВА АТАНАСОВА
МИНКО МЕТОДИЕВ ЯНКОВ
МИШО АНГЕЛОВ КОВАЧЕВ
НАЙДЕН ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ
НАЙДЕН ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
НАЙДЕН КОСТАДИНОВ ЛЕНГЕРОВ
ОРЛИН СИЛВАНОВ ГРЪНЧАРОВ
ПЕНКА ГАНЧЕВА АТАНАСОВА
ПЛАМЕН ВАЛЕНТИНОВ ШИШКОВ
РУМЕН КАМЕНОВ ЯНКОВ
СЕХЕР РУЖДИЕВА БОЙТ
СИЙКА СТОЯНОВА ДИМИТРОВА
СТЕФАН ЗАПРЯНОВ ГАДЖЕВ
ХРИСТИНА ИЛИЕВА ПЕЕВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място С.РАДИЛОВО, кметство ..........., секция № 026
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ДИАНА АТАНАСОВА ПЕТРОВА
ИВАН НИКОЛАЕВ МАДИН
КАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА МИНДОВА
МАРИЯ АНГЕЛОВА МИЛОВА
НЕВЕНА ЙОРДАНОВА ТАШЕВА
ТОДОР НИКОЛОВ ВАЧКОВ


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място С.РАДИЛОВО, кметство ..........., секция № 027
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОРИСЛАВ ТОДОРОВ ДАНЧЕВ
ГЕОРГИ АНГЕЛОВ ЕРМИЕВ
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ СТОИЦЕВ
ГЕРГАНА ЙОРДАНОВА ЙОВОВА
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ СТОИЦЕВ
ЕЛЕНА ИВАНОВА СТОИЦЕВА
ЗОРКА СПАСОВА СТОИЦЕВА
КРАСИМИР ТОДОРОВ БОЖУРИН
ЛЮБОМИР ИВАНОВ ВАЧКОВ
МАРИЯ ЗДРАВКОВА СЛАВЕНОВА
МИЛИЧКА ИЛИЕВА РАДИНА
ПЕТРУНКА КОСТАДИНОВА ЧОЛОВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 29 октомври 2023 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ПАЗАРДЖИК, община ПЕЩЕРА
населено място С.КАПИТАН ДИМИТРИЕВО, кметство ..........., секция № 028
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕНТИНА ЗАНФИРОВА
ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ РЯДКОВ
ГЕОРГИ ПАВЛОВ ГЕНОВ
ЕМИЛ ДИМИТРОВ ЛАЗАРОВ
ИЛИАН ХРИСТОСКОВ ДИМИТРОВ
ИЛИЯ ГЬОШЕВ
ЙОРДАН ДИМИТРОВ БОЖИЛОВ
МАРИАНА ДИМИТРОВА РАБАДЖИЙСКА
НИКОЛАЙ СТЕПАНОВИЧ КИРОВ

 

 

 

 


ГОРЕЩ ТЕЛЕФОН
035062216
0893532069